ŽL U14 TJ Sokol Kladno – BK Levhartice Chomutov, 20.4.2024

0

Poslední ligové utkání sezóny 2023/2024 jsme odehráli na domácí půdě proti chomutovským levharticím. V utkání jsme šli od začátku do vedení, holky se soustředily na každou střelu, téměř vše co vystřelily na koš, do něj spadlo. Svůj první ligový koš si vstřelila Milica, gratuluji! První čtvrtina tak skončila 29:13. Ve druhé čtvrtině holky trošku polevily, přesto ale hrály pořád velmi dobře. V poločase byl stav 47:27. Ve třetí části hry holky znovu přidaly, a tak jsme zvýšili vedení na téměř třiceti bodový náskok 68:39. Ve čtvrté čtvrtině ale byly soupeřky více aktivní a v poslední část hry nám nasázely 22 bodů, a tak utkání skončilo naší výhrou 82:61.

Milica Stanojević 2

Sezóna 2023/2024 je tedy za námi. Umístili jsme se na bronzové příčce tabulky Ligy A. Druhé místo nám bohužel uteklo o kousek. Stačilo vyhrát na USK Praha nebo v Sokolově. I tak, krásné třetí místo nám zaručuje účast v ligové soutěži U15 v příští sezóně 2024/2025.