Kvalifikace o národní finále U12 s Benešovem 18.3.2023 a 19.3.2023

0

V sobotu a v neděli 18. – 19. března 2023 jsme odehráli finále kvalifikace U12 s Benešovem. Před vzájemným dvojzápasem bylo již jasné, že díky úspěšnému vystoupení družstva Benešova na loňském Národním finále v Děčíně se pro Středočeský kraj podařilo zajistit dvě postupová místa. Hrálo se teoreticky jen o o výhodnější rozlosování do skupin o NF.

V obou utkáních mělo převahu družstvo Benešova. Benešovské hráčky zužitkovaly své  herní zkušenosti a naše hráčky přehrály svojí rychlostí a dravostí. I přestože byl Benešov favoritem utkání, podaly naše hráčky velice slušný výkon, za který se nemusí stydět. Děvčata bojovala a vydala  ze sebe maximum, nicméně je stále co zlepšovat a pilně trénovat. 🏀🏀🏀

Termín mistrovství ČR U12 je 5. – 7. května 2023 a bude jej pořádat Slovanka Praha.

About The Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *