ŽL U14 TJ Sokol Kladno – BC Slaný, 17.11.2023

0

O státním svátku 17. listopadu 2023 jsme odehráli odvetné utkání s družstvem BC Slaný. Od minule prohraného utkání byl na holkách vidět velmi slušný posun v herním přemýšlení.

Hned z kraje se naše děvčata vrhla plnou parou do útočných akcí a na konci čtvrté minuty utkání jsme vedli 16:3. Pak jsme trochu polevili a slánské hráčky nás herně vyrovnaly. Na konci první části hry byl stav o patnáct bodů 28:13. Druhá čtvrtina byla také téměř celá vyrovnaná, ale v posledních dvou minutách skórovaly pouze naše hráčky, a tak jsme v poločase vedli o příjemných dvaadvacet bodů 49:27. Celá druhá půle utkání byla herně vyrovnaná. Holky trošku polevily v obraně, která nebyla již tak důrazná jako v první polovině utkání, což umožnilo hostujícím hráčkám dostávat se více pod náš koš a skórovat. Třetí čtvrtina skončila 64:43 a závěrečné skóre bylo 81:59. V útočné fázi předvedla naše děvčata líbivou hru, viděli jsme několik doopravdy krásných nahrávek na nabíhající volnou hráčku s úspěšným zakončením.