ŽL U14 Tygři Praha – TJ Sokol Kladno, 14.10.2023, HB Basket Praha – TJ Sokol Kladno, 15.10.2023

0

Druhý říjnový víkend jsme jeli odehrát s Tygry Praha a HB Basket Praha. Opět jsou to špičková družstva a také se to projevilo na výsledcích.

Utkání s Tygry začalo celkem slibně, chvíli to vypadalo na vyrovnané soupeření, v páté minutě byl stav 10:8, v sedmé 16:10 pro Tygry. Pak ale byla z naší strany dlouhá, dlouhá odmlka, náš další koš padl až ve čtvrté minutě třetí čtvrtiny… Výsledek 120:31 napovídá, jak utkání probíhalo…

Sofie Bloomfield 2

Utkání s HB Basket mělo, bohužel, od začátku také celkem jednoznačný průběh. Domácí hráčky šly v úvodu hned do vedení a to si s převahou udržely až do konce. Opět, celou třetí čtvrtinu jsme se ani jednou netrefili do koše… Měli jsme nepatrně lepší obranu než s Tygry, utkání skončilo 80:20.