Kalendář Společný

Duben 2024

Po Út St Čt So Ne
1
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • U13 Velikonoční prázdniny / Trénink ZRUŠEN
  • U15 + U17 ročník 2008 12. ZŠ 17:30-19:00
2
  • Přípravka 16:00-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 16:00-17:00
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U14 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 + U17 5. ZŠ 17:30-19:00
  • U17 + U15 5. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
3
  • Přípravka 16:00-17:00
  • U14 Sokolovna 17:00-18:30
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 Sokolovna 18:30-20:00
4
  • U12 12. ZŠ 16:00-17:30
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
5
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • Baby basket 7. ZŠ 15:00-16:00
  • Přípravka + Šmoulinka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • U12 Sokolovna 16:30-18:00
  • U14 5. ZŠ 17:15-18:45
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
6
  • ŽL U14G utkání č. 397: so 11:00, sraz 10:00, BK Karlovy Vary - TJ Sokol Kladno, SH BK Loko Karlovy Vary, Jízdárenská 1459/1
7
  • ŽL U14G utkání č. 400: ne 09:30, sraz 08:45, BCM Sokolov - TJ Sokol Kladno, Tělocvična Gymnázia Sokolov, Husitská 2053
8
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • U13 5. ZŠ 17:00-18:30
  • U15 + U17 ročník 2008 12. ZŠ 17:30-19:00
9
  • Přípravka 16:00-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 16:00-17:00
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U14 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 + U17 5. ZŠ 17:30-19:00
  • U17 + U15 5. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
10
  • Přípravka 16:00-17:00
  • U14 Sokolovna 17:00-18:30
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 Sokolovna 18:30-20:00
11
  • U12 12. ZŠ 16:00-17:30
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
12
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • Baby basket 7. ZŠ 15:00-16:00
  • Přípravka + Šmoulinka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • U12 Sokolovna 16:30-18:00
  • U14 5. ZŠ 17:15-18:45
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
13
  • KP U13G utkání Pastelka Mladá Boleslav-Sokol Kladno, začátek utkání v 9:00, sraz hráček v 8.15h, IX základní škola , 17. Listopadu 1325, Mladá Boleslav
14
  • KP U13G utkání BC Benešov-Sokol Kladno, začátek utkání ve13:00h, sraz hráček ve 12:00h, ZŠ Dukelská Benešov
15
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • U13 5. ZŠ 17:00-18:30
  • U15 + U17 ročník 2008 12. ZŠ 17:30-19:00
16
  • Přípravka 16:00-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 16:00-17:00
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U14 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 + U17 5. ZŠ 17:30-19:00
  • U17 + U15 5. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
17
  • Přípravka 16:00-17:00
  • U14 Sokolovna 17:00-18:30
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 Sokolovna 18:30-20:00
18
  • U12 12. ZŠ 16:00-17:30
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
19
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • Baby basket 7. ZŠ 15:00-16:00
  • Přípravka + Šmoulinka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • U12 Sokolovna 16:30-18:00
  • U14 5. ZŠ 17:15-18:45
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
20
  • ŽL U14G utkání č. 403: so 10:00, sraz 9:00, TJ Sokol Kladno - BK Levhartice Chomutov, Hala 5. ZŠ Kladno, Moskevská 2929
21
22
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • U13 5. ZŠ 17:00-18:30
  • U15 + U17 ročník 2008 12. ZŠ 17:30-19:00
23
  • Přípravka 16:00-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 16:00-17:00
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U14 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 + U17 5. ZŠ 17:30-19:00
  • U17 + U15 5. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
24
  • Přípravka 16:00-17:00
  • U14 Sokolovna 17:00-18:30
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U13+U14 ročník 2011 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 Sokolovna 18:30-20:00
25
  • U12 12. ZŠ 16:00-17:30
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U13+U14 ročník 2011 5. ZŠ 16:30-18:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15+U14 ročník 2010 12. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
  • Ženy + U19 + U17 5. ZŠ 18:00-19:30
26
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • Baby basket 7. ZŠ 15:00-16:00
  • Přípravka + Šmoulinka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 15:30-17:00
  • U12 Sokolovna 16:30-18:00
  • U14 5. ZŠ 17:15-18:45
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
  • Ženy nebo U19 + U17 Sokolovna 18:00-19:30
27
28
29
  • Přípravka 6. ZŠ 13:30-15:30
  • U13 5. ZŠ 17:00-18:30
  • U15 + U17 ročník 2008 12. ZŠ 17:30-19:00
30
  • Přípravka 16:00-17:00
  • Přípravka 7. ZŠ 16:00-17:00
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U12 + Šmoulinka 7. ZŠ 17:00-18:30
  • U14 12. ZŠ 17:30-19:00
  • U15 + U17 5. ZŠ 17:30-19:00
  • U17 + U15 5. ZŠ 17:30-19:00
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30
  • Ženy + U19 5. ZŠ 19:00-20:30