V odloženém derby jsme obstáli

0

Okresní derby se Slaným jsme v rámci Žákovské ligy U15 dohráli ve čtvrtek 18. ledna na hřišti soupeře.

Slaný – Kladno 31:76 (11:28, 22:42, 26:55)

„Nám jdou začátky akorát ve všední dny“ – glosovala Renata první čtvrtinu zápasu, kdy jsme při kolektivním pojetí aktivně bránili, chtěli hrát rychlý protiútok a dravě zakončovali i z kombinací postupného útoku. Od druhé části klesla na naší straně zejména přesnost střelby, nicméně nadále jsme těžili z aktivní obrany a sehráli několik pohledných kombinací a nacvičených akcí po vyhození. Do hry se po celé utkání v dostatečných intervalech zapojily všechny hráčky a všechny bodovaly. Do týmu skvěle zapadla Aneta a prezentovala se kvalitní obranou, rychlým přenosem míče a přesnou střelbou. Kvalitní obranou na útočné polovině nám získaly několik míčů Kouny a Lůca, přehled ve hře korunovaný zajímavými přihrávkami byl dominantní u Adély, střeleckými příležitostmi nepohrdla Ema, krásný trestňák korunující snahu na střeleckém tréninku mohl potěšit Báru. Snad nás vítězství nakopne do druhé poloviny sezóny.

Kounovská 18, Padevětová 13, Dymáčková 11, Kruntorádová 8, Zronková 8, Earl 6, A. Valášková 4, B. Häcklová 3, Kadlecová 3, Melicharová 2

Základní část Žákovské ligy U15 zakončíme poslední lednový víkend doma na Pětce v sobotu od 15.45 Proti Litoměřicím a o den později v 11.30 proti Ústí nad Labem.

About The Author

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *