Vydařené odvety kadetek

Odvetnou část Nadregionální ligy začaly kadetky U17 poslední listopadový víkend doma.

Kladno – Teplice 76:48 (18:13,36:23, 48:41)

Stejně jako v Teplicích – běhavý začátek s pohlednými kombinačními akcemi a pohodlný desetibodový náskok, pak trable se zónovou obranou poctivě se vracejících soupeřek. Když jsme je rychlým protiútokem a kreativní hrou dokázali v úvodu druhé části jednoznačně přehrát a vybudovali si až osmnáctibodový náskok, zdálo se být rozhodnuto. Jenže snaživý soupeř se osmibodovou šňůrou při našem výpadku na konci třetí kvarty vrátil do zápasu. Naštěstí notně unaven, čehož jsme v nástupu do poslední části dokázali při kvalitní obraně a aktivitě Terky a Verči bodově využít a v závěru rychlou hrou zcela dominovali.

Pavelcová 20, V. Hviščová 11, Králová 11, Chalupová 10, Sojková 9, Mouchová 7, Marešová 2, Novotná 2, E. Perglová 2, L. Zahradníková 2, M. Hviščová, P. Kratochvílová

Kladno – Slavoj Litoměřice 66:38 (17:20, 29:26, 47:34)

do poločasu stejně vyrovnaný duel jako v prvním zápase sezóny na severu Čech. Důsledná obrana po první pauze ovšem nedovolila sedm minut soupeřkám skórovat a obrátila vývoj na naši stranu. Třetí část ovládly pod oběma koši naše dlouhé, na útočné polovině po dobře sehraných kombinacích. A když jsme v kolektivní obraně a kreativní útočné aktivitě pokračovali i v závěrečné desetiminutovce, nebylo o vítězi pochyb. Dominantní byly opět naše skvěle hrající podkošové hráčky.

Chalupová 21, Králová 20, Pavelcová 7, Novotná 6, Sojková 4, M. Hviščová 2, V. Hviščová 2, Mouchová 2, E. Perglová 2, P. Kratochvílová, Marešová, L. Zahradníková

Zdařilý víkend přinesl i hluché pasáže, vždy jsme se ale dokázali vyrovnat se strategií soupeřek a zvýšenou aktivitou na obou stranách hřiště a plněním taktických pokynů nepřipustili žádné komplikace. Pochvala za týmový výkon v maximální rotaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *