Po výprasku jsme se vzpamatovali

Hned tři zápasy odehrály druhý listopadový týden kadetky U17 v Nadregionální lize.

Kralupy – Kladno 94:33 (23:7, 54:15, 73:25)

Lídru soutěže jsme v hodně okleštěné sestavě byli důstojným soupeřem jen prvních osm minut, kdy nás ovšem srážela vlastní střelecká nemohoucnost. Pak jsme předvedli až příliš odevzdaný výkon, který si nezaslouží dalšího komentáře.

Králová 10, L. Zahradníková 10, Mouchová 4, Sojková 4, V. Hviščová 3, M. Hviščová 2, P. Kratochvílová, Marešová, Novotná

Kladno – Varnsdorf 77:49 (19:10, 40:23, 59:33)

Přestože jsme nastoupili ve stejné sestavě jako při čtvrtečním výprasku, nezanechala na nás vysoká porážka žádné následky. Proti výkonnostně jinému soupeři jsme od úvodu hýřili aktivitou a za šest minut vedli zejména zásluhou kapitánky a Emy 15:0! Při zapojení všech hráček jsme pak kontrolovali vývoj utkání a mohli si „pochutnat“ na několika slušivých kombinacích.

V. Hviščová 16, Sojková 16, Králová 14, Mouchová 9, Novotná 8, L. Zahradníková 8, M. Hviščová 4, Marešová 2, P. Kratochvílová

Kladno – Liberec 58:29 (16:10, 30:12, 44:17)

Také nedělní duel jsme začali aktivně na obou polovinách hřiště a brzy vedli 10:0. Pak jsme polevili v obraně a až ve druhé části se vrátili k zodpovědné defenzívě, která soupeřkám i zásluhou dobrého obranného doskoku nedovolila žádný koš ze hry! A když po přestávce Verča osmi body v řadě rázně utnula veškeré snahy Severočešek o zdramatizování duelu, mohli jsme zbytek zápasu dohrát v poklidu.

V. Hviščová 12, Mouchová 10, P. Kratochvílová 6, Novotná 6, Sojková 6, L. Zahradníková 6, M. Hviščová 4, Králová 4, Marešová 4

Škoda, že jsme v Kralupech svěsili hlavy ještě před úvodním hvizdem – házet ručník do ringu ještě před prvním úderem se nedělá. O víkendu už byla znát větší síla na naší straně. Za předvedené výkony zaslouží pochvalu celý tým, leč nasazení Verči, Emy a Simči nám určitě v zápasech přišlo vhod.