Druhé Naděje Barrandov 26.1.2020

Druhý turnaj Nadějí byl poznamenán silnou marodností hráček jak přípravky tak U10. Utkání na Nadějích se hrají čtyři na čtyři patnáct minut hrubého času. Celkem nás čekala tři utkání v základní skupině a dvě utkání vyřazovacím způsobem. Pravidla jsou uzpůsobena nejmladším mini žákyním a mini žákům.

Na Barrandov jsme dorazili pouze v šesti – Yoana D., Justýna H., Eliška H., Anička H., Aneta O. a Adéla V. První dvě utkání se nám povedlo vyhrát – Slaný jsme porazili 12:4 a úplně začínajícím hráčkám z Nuslí jsme vsítili sedm košů, tedy skóre 14:0.

Zatímco trenér Luboš úspěšně kaučoval, trenér Honza putoval zpět do Kladna, kde Kateřina R. a Lucie O. pomáhaly kamarádkám ve velice pěkném utkání se Sadskými vosami v rámci kvalifikace o Národní finále nejmladších minižákyň U11. Utkání skončilo a honem na Barrandov. Akorát jsme stihli začátek třetího utkání, do kterého jsme nastoupili již v sestavě osmi hráček. Napínavé a vyrovnané utkání s Kralupami jsme nakonec prohráli 6:8 těsně před koncem chybnou přihrávkou v útočné polovině, kterou soupeřky nemilosrdně zakončily rychlým protiútokem a bezchybným dvojtaktem. Dvě vítězství a jedna prohra ve skupině nám zajistily postup do finálového pavouka.

V utkání o postup do finále jsme zdolali děvčata z Trávníčkové se Socháňkovou 8:2 a ve finále jsme hráli odvetu s Kralupami, kde jsme je tentokrát už porazili 12:6. Finále bylo dlouho vyrovnané, tentokrát jsme měli v závěru střeleckou ruku přesnější my, když jsme v závěru vstřelili tři slepené koše po sobě.

Celkově můžeme dodat, že všechna děvčata, co byla na turnaji Nadějí, se v jeho průběhu skvěle rozehrála, v rámci svých basketbalových dovedností se nebála chodit do koše i střílet. Turnaj byl pro ně jednoznačně přínosem.

Naše sestava
Vítězné kolečko!
Mini zápis z utkání
Radost z vítězství
Všech osm družstev i s rodiči
Panorama tělocvičny
Vyhlašování všech osmi vítězných družstev
Předávání cen
Sladká odměna
Závěrečné foto
Radost v šatně
Luboš Drahota sedící meditující

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *