Poslední listopadový den zamířily nejmladší minižákyně U11 k dalšímu turnaji Šmoulinky do nedaleké Jenče.

BŠ Tygři Praha – Kladno   37:50   (6:12, 19:26, 23:38)

Pořadatelský tým nastoupil s mladším, velmi snaživým klučičím výběrem. Nás v první čtvrtině střelecky podržely výborné Sofí a Eli a mírné vedení jsme udrželi až do konce zejména zásluhou našich zkušeností a kolektivnějšího pojetí hry, o kterém svědčí dvanáct hráček s bodovým zápisem. Za zmínku stojí také pochopení a výrazné zlepšení osobní obrany Báry.

E. Bozděchová 8, E. Kadlecová 8, A. Kounovská 6, Padevětová 6, A. Perglová 6, Kruntorádová 4, Dymáčková 2, Earl 2, B. Häcklová 2, Holásková 2, S. Valášková 2, A. Zahradníková 2, Kohoutová, Opálková, A. Valášková, Vovsíková

Rokycany – Kladno   33:84   (0:16, 18:42, 24:58)

Rokycany zkombinovaly zkušenější hráče s přípravkovými dětmi. V obraně klíčových hráčů soupeřů odvedla jednoznačně nejlepší práci Aneta. V přechodové a útočné fázi jsme měli jasnou fyzickou převahu, naštěstí se ale neuchýlili k sólování a vydrželi hrát kolektivně. S výjimkou zmíněné Anety nechavší většinu sil v obraně skórovaly všechny hráčky.

Opálková 10, E. Kadlecová 8, A. Perglová 8, A. Zahradníková 8, E. Bozděchová 6, Dymáčková 6, Earl 6, Padevětová 6, S. Valášková 6, B. Häcklová 4, Holásková 4, Kohoutová 4, A. Valášková 4, Kruntorádová 2, Vovsíková 2, Kounovská

Kralupy – Kladno   62:38   (13:10, 34:24, 42:30)

V posledním utkání jsme se zdatnějším soupeřem srdnatě bojovali až do začátku poslední čtvrtiny, kdy jsme ještě dokázali snížit třemi koši na 42:36, v závěrečných osmi minutách jsme ovšem v široké rotaci šestnácti hráček proti uzavřené nejsilnější sestavě soupeřek propadli.

B. Häcklová 6, Opálková 6, A. Perglová 6, E. Bozděchová 4, Dymáčková 4, A. Kounovská 4, Vovsíková 4, Kruntorádová 2, A. Valášková 2, Earl, Holásková, E. Kadlecová, Kohoutová, Padevětová, S. Valášková, A. Zahradníková

Naším největším plusem bylo kolektivní pojetí hry s přispěním všech hráček a rychlý přechod na útočnou polovinu bez zbytečného driblinku.