První polovinu základní části Přípravné soutěže nejmladších minižákyň zakončily dívky U11 na konci listopadu v Pardubicích.

Studánka Pardubice – Kladno 26:56 (8:8, 19:20, 21:38)

V Pardubicích jsme první osminu hry prospali, ve druhé a třetí zásluhou zlepšené obrany a přesné střelby Sofí a Kouny skóre otočili, pak ovšem promarnili osm trestných hodů, a tak nám nejtěsnější poločasové vedení udržela až poslední přesnou trefou Emča. Po přestávce nás dvěma koši nastartovala Alice a pak jsme až do konce zápasu dominovali a předváděli pohlednou hru.

Dymáčková 12, B. Häcklová 6, Padevětová 6, A. Perglová 6, S. Valášková 6, A. Zahradníková 6, E. Bozděchová 4, A. Kounovská 4, Earl 2, Holásková 2, A. Valášková 2, E. Kadlecová, Kohoutová, Kruntorádová, Vovsíková

Studánka Pardubice – Kladno 21:51 (11:8, 15:22, 19:35)

Odvetný zápas byl téměř kopií prvního. Po jedenácti minutách jsme prohrávali 15:12. Obrat ve vývoji skóre řídila tentokrát šesti body výborná velká Niky a pak už jsme za dobré obrany diktovali tempo hry pouze my.

S. Valášková 10, E. Bozděchová 8, A. Kounovská 6, Vovsíková 6, E. Kadlecová 5, Kohoutová 4, Dymáčková 2, B. Häcklová 2, Holásková 2, Padevětová 2, A. Perglová 2, A. Zahradníková 2, Earl, Kruntorádová, A. Valášková

Ani v Pardubicích jsme se nevyvarovali špatných vstupů do zápasů. Pozitivem byla kolektivní hra s řadou dobrých přihrávek do protiútoku a bez prvků sobeckosti. I proto během odpoledne skórovalo hned čtrnáct našich hráček, osm z nich dokonce zaznamenalo alespoň čtyři koše.