Na sobotu 8. června je do prostor sokolovny připraven Den basketbalu. Celodenní akce začne v 9 hodin zápolením dětí z přípravky. Do dopolední hry se postupně zapojí týmy všech věkových kategorií (budoucí U10, U11, U13, U15 a dorostenky U17 a U19) a pokud možno také družstva rodičů dětí podle těchto věkových kategorií. V čase poledním začne blok věnovaný soutěžím Rodinek se zapojením novicek z přípravky proložený finálovým duelem rodičů a „exhibičním“ utkáním dorostenek. Odpoledne bude od 14 hodin vyhrazeno pro Turnaj příchozích.

Svou účast včetně rodičů dětí nahlaste, prosím, trenérům jednotlivých družstev do středy 5. června. Poté bude zde na stránkách vyvěšen program zápasů včetně časů srazů jednotlivých družstev.

Všichni aktivní účastníci včetně Turnaje příchozích nechť se vybaví světlými a tmavými tričky a již přijdou pokud možno ve sportovním. Až do zahájení Turnaje příchozích budou všechny šatny otevřené a průchozí.

Pro všechny účastníky je zajištěn dostatečný pitný režim, účastnice nejen Turnaje příchozích mohou místo vstupného zpestřit akci poskytnutím některé své kulinářské speciality ve skutečné podobě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *