Aktualizace: Doplnění k Hopsa hejsa do Brandejsa

Nejprve upřesnění – turnaj je pouze pro dívky 2010 a mladší.

Účast na turnaji mi potvrdila tato děvčata: Kačka R., Lucka O., Terka H., Bětka, Anička, Markétka, Vendy, Kačka S., Verča S., Terka Z., Leonka, Kiki, Anetka, Verča M., Lucka D., Áďa, Kája (pouze neděle).

Společně s hráčkami se vypraví na cestu dva trenéři a minimálně devět rodičů. Na tréninku projevili zájem o společnou cestu do Brandýsa některé hráčky ročníku 2009 a 2008 (např. Barča, Míša, Niki) – pokud se domluví s rodiči, mohou se na cestu vydat s námi a fandit nám, nocleh i strava v Brandýse zajištěna bude. Stačí, když mi to nahlásí během pátečního tréninku.

Pokud se mi někteří rodiče ještě nenahlásili a chtěli by jet s námi, pište mi, prosím, SMS na tel. 602566903, zda vám máme rezervovat nocleh a stravu.

Vzhledem k tomu, že si děti povezou věci na spaní včetně spacáku a karimatky, domluvil jsem se se dvěma rodiči, že si děvčata mohou dát svá zavazadla u nádraží do jejich auta a oni jim je do Brandýsa odvezou. Do vlaku a autobusu bude tak dětem stačit pouze batůžek na pití apod.

Do Brandýsa pojedeme v sobotu 1. června 2019 vlakem z hlavního nádraží Kladno v 7:15. Sraz bude v 7:00, abychom mohli v klidu spočítat děti, dát jejich zavazadla do aut a zakoupit jízdenky. Přestup na Vltavské a v Letňanech už máme od minula natrénovaný.

Předpokládaný návrat zpět vychází na neděli 2. června 2019 v 18:25 na hlavní nádraží Kladno.

Pro děti i rodiče je v Brandýse zajištěn jak nocleh tak i sobotní večeře, nedělní snídaně a nedělní oběd. Sobotní oběd jsme nezajišťovali, počítáme s tím, že si děti v sobotu vezmou větší svačinu mezi zápasy.

Co se týče financí, pak společná doprava je hrazena oddílem. Nocleh a stravu budeme hradit na místě ve Sportcentru v Brandýse.
Nocleh děti 100,- Kč (společná klubovna), dospělí 400,- Kč (pokoje). Děti si musí vzít s sebou spacák a karimatku.
Večeře a oběd je každý za 100,- Kč, snídaně je za 50,- Kč, celkem tedy 250,- Kč na osobu.
Pokud někdo vyžaduje speciální stravu, informujte mě.

A ještě je tu vzkaz od pořadatele:
Naše maminky napečou domácí dobroty ke svačinkám, takže budeme moc rádi, když si u nich za symbolické částky nakoupíte. Z domova toho zbytečně moc nevozte. :-))

Zde je odkaz na web pořadatele turnaje: https://www.bkbrandys.cz/akce/zakladni-informace/zakladni-informace

Viz též: http://www.basketkladno.cz/2019/05/14/hopsa-hejsa-do-brandejsa-2/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *